רפואת שיניים

לימודי רפואת שיניים בחו"ל
חייגו! 09-8858226 | العربية | עברית | English
לימודי רפואה בחו''ל
דף ראשי > מסלול לימוד > רפואת שיניים
צור קשר
לייעוץ חינם ללא עלות או התחייבות, מלאו את הפרטים ונחזור אלכם בהקדם!

מקצוע רפואת שיניים הפך בשנים האחרונות למקצוע מבוקש מאד, לאור ההתפתחות בשיטות הטיפול ומגוון הטיפולים שרופא השיניים יכול לבצע. בעבר, רופא השיניים עסק בעיקר בעקירות וסתימות ואילו היום עבודת רופא השיניים מגוונת ומקצועית יותר וכוללת גם טיפולים קליניים בפה ולסת כגון: אורתודנטיה, השתלות, טיפולי שורש מורכבים, אסתטיקה ועוד וכן קיימים פיתוחים טכנולוגים ומיכשור רפואי מתקדמים אשר משמשים את רופאי השיניים בעבודתם.
ברור אם כן  עד כמה חשוב ללמוד רפואת שיניים באוניברסיטאות שרמת הלימודים בהן גבוהה ומעודכנת בהתאם להתפתחויות הטכנולוגיות בעולם רפואת השיניים.

 

לימודי רפואת שיניים בהונגריה נמשכים 5 שנים ובסיומם הבוגרים יכולים להשתלב מיד בישראל, בעיקר בקליניקות פרטיות או במרכזי בריאות השן של קופות החולים.

הקריירה ברפואת שיניים נחשבת לאטרקטיבית מאד ובהתאם גם התגמול הכספי - גם לרופאי שיניים צעירים, בתחילת דרכם במערכת בריאות השן. 

 

אם אתם רואים את עתידכם ברפואת השיניים בחרו ללמוד בהונגריה באחת משלוש האוניברסיטאות המובילות.


הסטודנטים לרפואת שיניים זוכים ללמידה חדשנית, עדכנית וברמה גבוהה ולסביבה קלינית עשירה הכוללת מכשור טכנולוגי מתקדם, לפי התקנים המתקדמים של האיחוד האירופי.

 

בהונגריה, מרפאות השיניים של האוניברסיטאות מטפלות באוכלוסיה המקומית ועל כן הסטודנטים לרפואת שיניים עובדים באינטנסיביות ומתנסים בטיפולים קליניים החל משנה השלישית.

 

רפואת שיניים בהונגריה, רפואת שיניים, רפואת שיניים בסגד, רפואת שיניים בבודפשט

Szeged University

שם האוניברסיטה

סגד

שם העיר
סגד היא העיר השלישית בגודלה בהונגריה, ממוקמת בדרום המדינה, בסמוך לנהר הטיסה (Tisza),  היא נמצאת כשעתיים נסיעה ברכבת מבודפשט וידועה בזכות מסורת של מופעים פתוחים שמתקיימים בה בכל קיץ ובזכות היותה מרכז לייצור פפריקה. ​ האוניברסיטה של סגד

Pecs University

שם האוניברסיטה

פייץ

שם העיר
אם ברצונך ללמוד בעיר פסטורלית וסטודנטיאלית שהסטודנטים והצעירים מהווים בה חלק בלתי נפרד מהעיר - פייץ היא המקום בשבילך.   אוניברסיטת פייץ היא האוניברסיטה העתיקה ביותר בהונגריה, נוסדה בשנת 1367 על-ידי המלך לואי הגדול. כיום, האוניברסיטה

Semmelweis University אוניברסיטת סמלוויס

שם האוניברסיטה

בודפשט

שם העיר
בודפשט היא עיר הבירה של הונגריה ונחשבת ליעד תיירותי באירופה ואחד כזה שאינו מאד יקר, הודות לשימוש במטבע המקומי (פורינט) שהוא נמוך משמעותית מהיורו ומאפשר תעריפי מחיה נוחים. ההתמצאות בעיר קלה, התחבורה הציבורית (מטרו, חשמלית, אוטובוס) יכולה להביא אתכם

יוניברסטי

משרד: 09-8858226

פקס:09-8858287

נייד: 053-4450446

דוא"ל: info@uis.co.il

סמינר אפעל, רחוב היסמין 1,

בניין יד טבנקין קומה א', רמת אפעל

עמודים כלליים

לימודי רפואה בחו"ל

מידע מקצועי

תנאי שימוש

מדיניות פרטיות

פסיכולוגיה קלינית

אדריכלות

הנדסה

מקצועות לימוד

לימודי רפואה

רפואת שיניים

רוקחות

וטרינריה

פיזיותרפיה

פסיכולוגיה

מידע כללי

עמוד הבית

כתבות

סטודנטים מספרים

גלריות תמונות

גלריית סרטים

לוח מודעות

צור קשר